5:09 am - 19 Aralık 2014 Cuma

Dragon City Saf Ejderha NasıL YapıLır

13 Eylül 2013 Cuma , 3:36 | Facebook Oyun Hileleri | 0 Yorum
by admin

Facebook Dragon City Saf Ejderha ya sahip olmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki adımları takip ederek kolayca saf ejderha çıkarabilirler.

Saf Ejderha Zayıflıkları Saf Ejderha Yumurtası Saf Ejderha Hilesi Dragon City Saf Ejderhası Yapmak Dragon City Saf Ejderha Nasıl Çıkar Dragon City Saf Ejderha Nasıl Alınır Dragon City Saf Ejderha Çıkarma Hilesi Dragon City Saf Ejderha Çiftleştirme

Dragon City Oyununda zirve ejderhası olarak göze çarpan ejderhalardandır. Oyunu oynayan bir çok kişi bu ejderhaya sahip olmak için çiftleştirmeler yapar ve saf ejderhayı almaya çalışır. Bu Ejderhayı alan kişiler oyunu istedikleri gibi geliştirebilirler. Pek kolay olmasada bu ejderhayı almanın yolları bulunmakta..

Level 10 Saf Ejderha’nın kazandırdıkları : dakikada 420 altın kazandırır. Bu ejderhaya sahip olduktan sonra oyunda altın ihtiyacınız kalmaz.Önemli olan şeylerden biride oyun içindeki gems sayısıdır. Eğer saf ejderhanız varsa bir çok oyuncuyla savaşarak oradan kolayca kazanabilirsiniz.

Saf ejderhaya sahip olabilmek için efsane ejderhaları çiftleştirmeniz gerekir. Bunlar şöyle olmalıdır.

SAF Ejderha = Ayna|Efsanevi|Kristal|Rüzgar şeklindedir.
Bu ejderhalarıı kendi arasında çiftleştirin eğer 1 Gün 24 saat yazısı ile karşılaşırsanız artık sizinde bir saf ejderhanız var demektir.

Tag: , , , , , , ,

Yorum yap