7:22 pm - 28 Şubat 2015 Cumartesi

The Hobbit: Kingdoms of Middle Earth Hileleri

16 Eylül 2013 Pazartesi , 19:25 | Oyun Hileleri | 2 Yorumlar
by admin
1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5 (1 votes, average: 1,00 out of 5, rated)
Loading...Loading...

Android kullanıcılarının en sevdiği oyunlar arasında olan  The Hobbit: Kingdoms of Middle Earth oldukça sürükleyici bir oyun. Kendim oynadım şimdi sizlere bedava Mithril kazanma yollarını ve oyun taktiklerini anlatacağım.

Kabam oyunları arasında en sevilenler arasına giren The Hobbit: Kingdoms of Middle Earth taktiklerini aşağıdan okuyarak öğrenebilirsiniz.
the hobbit

Mithril Taktiği:

Arkadaşlar öncelikle Kabam’da yeni kullanıcı hesabı açarak 75 Mithril sahibi olabilirsiniz.
Ardından Facebook Hesabınıza girerek 10 Mithril de oradan kazanabilirsiniz.
Ardından Üst sağ köşedeki Mithril yazısına tıklayarak oradaki ücretsiz oyunları tıklayarak 1’er mithril kazanabilirsiniz.
Godaddy – Skype vs  gibi programlara ödeme yaparakda belirli bir miktar mithril kazanabilirsiniz ama onu pek önermem..

Gollum Jetonu Taktiği:

Arkadaşlar Gollum jetonu size birbirinden güzel hediyeler verir ve her gün 1 gollum jetonu kazanabilirsiniz. Gelin şunu günde 2 jeton yapalım … Günde fazladan 1 gollum jetonu kazanmak için en sondaki paylaş menusune girip E-Postayı 10 defa seçip geri diyoruz ardından 1 gollum jetonu cepte. Günde sadece 1 defa olur..

 

Şehir Taktiği:

Arkadaşlar burada çoğunlukla görev menüsünü takip edin ve 13. seviyeye kadar asker basmayın…
Bütün Kaynakları eşit şekilde çoğaltın.
Kaynakları yükseltin.
Mahzeni olabildiğince yüksek tutun .. ( Çünkü saldırıya uğradığınız zaman belirli bir ekipmanı burada koruyabiliyorsunuz)
Surlar’a gelelim arkadaşlar surları da olduğunca geliştirin ve sur güvenliğini de arttırın. Örneğin taş dürücüler vs icat edin.
Bir ittifak’a katılıp onlardan yiyecek, taş, odun konusunda yardım etmelerini isteyin..

 Çalıştığı Sistemler:
Android  sisteminde çalışır yani

Htc
İphone
Samsung
Tablet
İpad gibi …

Not: Tam gelişmeden oraya buraya saldırmayın :) Orglar ve goblinler, kurt binicileri askerlerinizin hepsini gereksiz yere yok eder…

Tag: , , , , , , ,

2 responses to "The Hobbit: Kingdoms of Middle Earth Hileleri"

  1. Ömer Yılmaz diyor ki:

    Jeton taktiği güzelmiş. Peki hergün 2 tane geliyor ya. Elimizde biriktirip 6 jetonluk özel şans sandığı açabiliyor muyuz?

    • admin admin diyor ki:

      The Hobbit: Kingdoms of Middle Earth hilelerini ilk Hobbit oyununu oynadığım zamanlar paylaşmıştım. Oyun bağımlılık derecesine gelince 35. seviyede oyunu terk ettim. Ama açıla bilir bence çünkü jetonlar çakma okey gibi değil ki normal jeton veriyor bize :)

Yorum yap

Sosyal Medya Hileleri

Program indir