12:39 am - 23 Aralık 2014 Salı

Wolfteam Gardiyan Kurt Takla Atma Hack – Hilesi indir

6 Eylül 2013 Cuma , 12:57 | Wolfteam Hileleri | 1 Yorum
by admin
Wolfteam Gardiyan Zeki Kurt Taklası Wolfteam Gardiyan Yetenek Geliştirme Nasıl Kullanılır Wolfteam Gardiyan Kurt Yetenek Geliştirme Video Wolfteam Gardiyan Kurt Yetenek Geliştirme Wolfteam Gardiyan Kurt Yerden Koşma Hilesi Wolfteam Gardiyan Kurt Hack Hilesi indir Wolfteam Gardiyan Güçlendirici Nasıl Kullanılır Wolfteam Gardiyan Güçlendirici

Wolfteam Gardiyan Kurt Resmi

Wolfteam Gardiyan Kurt Yetenek Geliştirme Nedir, Gardiyan Kurt Yetenek Geliştirme  hakkında bir bilgin yoksa izle ve gör…

Merhaba Wolfteam oyuncuları şimdi sizlere Wolfteam Gardiyan  Kurt Zeki Kurt gibi vurma hilesini anlatacağım bu hile sayesinde gardiyan kurt yerden koşabilir, zeki kurt gibi takla atarak vurabilir. Bu hile cold hacktir arkadaşlar, hileyi indiriyorum farklı bir isim açılıyor gibi şüphelere girmeyin ama yinede bütün hilelerde söylediğim gibi Wolfteam Gardiyan Kurt Hack Hilesi indirdiğiniz zaman virüs taramasından geçirin ve sonrasında bilgisayarınıza kurun.

Gardiyan Kurt Takla Atma yeteneğini sizlerde çok seveceksiniz, Bu hile nasıl çalışır. Arkadaşlar normalde gardiyan kurt yerden koşamaz ama , yetenek geliştirme özelliği ile bütün kurtlar yerden koşabilir ve koşarken havaya zıplayıp mouse sağ tuşuna bastıpınız zaman zeki kurt gibi vurur. Wolfteam Gardi ile Takla atma ve yerden Koşma hilesini aşağıdaki indirme linkinden kolayca indirebilirsiniz.

Arkadaşlar aşağıdaki indirme linkine tıklayın, yeni bir sayfaya yönleneceksiniz oradaki bütün adımları sırası ile yapın. Hileyi indirip kurun Envanter bedava olacaktır, böylece Kurt yeteneğini alıp Gardi Takla atmayı kullanabilirsiniz.

{{İndirme Linki}}: Tıkla indir

Tag: , , , , , , ,

1 response to "Wolfteam Gardiyan Kurt Takla Atma Hack – Hilesi indir"

  1. wolfteam diyor ki:

    eyvallah admin, hack dosyasını çalıştırdım, hile oldu

Yorum yap